"Κατασκευή ραμπών και χώρων υγιεινής για την πρόσβαση και την εξυπηρέτηση ΑΜΕΑ σε σχολικές μονάδες" - Διαβίβαση πρόσκλησης

Δημιουργηθηκε στις Δευτέρα, 30 Σεπτεμβρίου 2019

Κατασκευή ραμπών και χώρων υγιεινής για την πρόσβαση και
την εξυπηρέτηση ΑΜΕΑ σε σχολικές μονάδες

Προθεσμία - 02 Οκτωβρίου 2019

έγγραφο Περ. Δ/νσης Εκπ/σης Πελοποννήσου

σχετικό έγγραφο ΥΠΑΙΘ

(πρόγραμμα "ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙI" ΑΔΑ:ΨΕΒΔ465ΧΘ7-ΖΨΗ)

Monday the 20th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.