"Εκπόνηση μελετών και υλοποίηση μέτρων και μέσων πυροπροστασίας στις σχολικές μονάδες της χώρας" - Διαβίβαση πρόσκλησης - ΕΠΕΙΓΟΝ -

Δημιουργηθηκε στις Τετάρτη, 02 Οκτωβρίου 2019

ΕΠΕΙΓΟΝ - Διεύθυνση Π.Ε. Μεσσηνίας

Απάντηση έως και Παρασκευή 04 Οκτωβρίου 2019 (και ώρα 11:00)

Μέσω email ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή και τηλεφωνικά στα τηλ. 2721361548 – 2721361558 - 2721361557)

(Σε συνέχεια του με αρ. πρωτ. Φ.25/150293/Δ1/27-09-2019/ΥΠΑΙΘ εγγράφου)

Ερωτήματα:

1. Υπάρχουν υποδομές πυρόσβεσης (μέσα πυροπροστασίας) στη σχολική μονάδα; (Ναι ή ΟΧΙ)
  2. Έχει υποβληθεί σχετικό αίτημα στους οικείους Δήμους; (ΝΑΙ ή ΟΧΙ)
  3. Αριθμός εξερχομένου πρωτοκόλλου αιτήματος προς τους οικείους Δήμους: (αρ. πρωτ. …../….-….-2019 ή Δεν Υπάρχει)

Παρατήρηση:

Όσες σχολικές μονάδες δεν έχουν υποβάλει αίτημα προς τους οικείους Δήμους, παρακαλούμε να προβούν σε άμεση υποβολή των σχετικών αιτημάτων έως και την Παρασκευή 04 Οκτωβρίου 2019 και να μας αποσταλεί ο αριθμ. εξερχομένου πρωτοκόλλου.

Εκ της Διευθύνσεως

Tuesday the 28th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.