Διάθεση για συμπλήρωση ωραρίο αναπληρωτών εκπ/κών κλάδου ΠΕ 70.50 Δασκάλων ΕΑΕ παράλληλη στήριξη-συνεκπαίδευση

Δημιουργηθηκε στις Παρασκευή, 04 Νοεμβρίου 2016

Διατίθενται αναπληρωτές εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ70.50, για τη συμπλήρωση του υποχρεωτικού τους ωραρίου διδασκαλίας μέχρι λήξεως των μαθημάτων του διδακτικού έτους 2016-2017 στα έναντι αυτών Δημοτικά Σχολεία, στο πλαίσιο υλοποίησης της Πράξης «Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης με ένταξη μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες, σχολικό έτος 2016 - 2017» με κωδικό ΟΠΣ 5001960 του Ε.Π. «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση 2014-2020»... Διαβάστε περισσότερα

Friday the 28th. Σχεδιασμός / Υλοποίηση / Ενημέρωση: Σοφία Κονταξάκη, Δρ Μηχανικός Η/Υ ΕΜΠ - Ενημέρωση: Αντρέας Κατσαούνης, Δάσκαλος - Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας (Σχ. έτος 2016-2017). Οι διατάξεις και ανακοινώσεις που θα βρείτε στο site αυτό είναι μόνο για την ενημέρωσή σας. Αν θέλετε να κάνετε δημόσια χρήση τους θα πρέπει να έχετε στη διάθεσή σας το πρωτότυπο έγγραφο ή επίσημο αντίγραφό του. Επιφυλασσόμαστε για τυχόν λάθη κατά την ψηφιοποίηση των διατάξεων, για τυχόν λάθη στο πληροφοριακό υλικό που θα βρείτε, όπως και για αλλαγές που έχουν επέλθει σε νόμους, προεδρικά διατάγματα, υπουργικές αποφάσεις κλπ. που παραθέτουμε στις σελίδες αυτές.. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.